Josef Frank akvarell

303309

JOSEF FRANK (1885-1967), Vinstock, signerad Josef Frank, akvarell, 34 x 49 cm; med dedikation

Rum 3

Josef Frank akvarell

Budhistorik (17 bud)
1792627
6 400
1792630
6 200
1792627
5 800
1792419
5 600
1792419
5 000

Slutpris SEK:
6 400
658 EUR, 749 USD
Utropspris SEK:
6 000

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 458 kr.