Sixten Lundbohm

302944

SIXTEN LUNDBOHM (1895-1982): "Apollontemplet: Korint 1964-1975", monogramsignerad, daterad ā tergo 1964-75, olja på duk, 69x80 cm

Rum 2

Sixten Lundbohm

Budhistorik (35 bud)
1800732
19 000
1800731
18 500
1800731
18 000
1800699
17 500
1800699
17 000

Slutpris SEK:
19 000
1 995 EUR, 2 470 USD
Utropspris SEK:
12 000

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.