Golvfotogenlampa jugend

300605

GOLVFOTOGENLAMPA, jugend, förgyllt gjutjärn, höj- och sänkbar, delvis genombruten, 3 plan, lägsta höjd exklusive ljusröret ca 145 cm

Glaskupa saknas, slitage, färgbortfall

Belysning, Golvlampor

Rum 2

Golvfotogenlampa jugend

Budhistorik (25 bud)
1769582
1 900
1769575
1 800
1769565
1 700
1769563
1 600
1769558

Slutpris SEK:
1 900
191 EUR, 217 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 774 kr.