Omega herrfickur i 18 k guld

295932

OMEGA, 18 k guld, fickur, ca 1920-tal, savonett, vitemaljerad urtavla med arabiska siffror i svart och rött, innerboett i 18 k, ankargång, breguetspiral, lock med pressad dekor av Oscar II, boett nr: 7554187, verk nr: 6693611, diameter 49,5 mm, vikt 89 g

Boett med bucklor

Klockor/Ur, Guld/Smycken

Kundcenter

Omega herrfickur i 18 k guld

Budhistorik (5 bud)
1757684
6 600
1754348
6 400
1743603
6 200
1739947
6 000
1739943
4 800

Slutpris SEK:
6 600
665 EUR, 755 USD
Utropspris SEK:
8 000

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 287 kr.