Damfickur i 18 k guld

295614

DAMFICKUR, 18 k guld, ca 1910/20-tal, förgylld urtavla med arabiska siffror i svart, blånerade visare, innerobett i metall, boett besatt med 92 st orientpärlor, bakboett med Gustav V:s monogram i ljusblå emalj, ankargång, breguetspiral, boett nr: 240907, diameter 30 mm

Klockor/Ur, Guld/Smycken

Kundcenter

Damfickur i 18 k guld

Budhistorik (7 bud)
1757527
3 400
1757312
3 200
1757311
1757310
2 800
1754735

Slutpris SEK:
3 400
342 EUR, 389 USD
Utropspris SEK:
5 000

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 287 kr.