Carl Kylberg oljemålning

295552

CARL KYLBERG (1878-1952): Träd vid vägen, osignerad, intygad a tergo av Ruth Kylberg, olja på duk, 39x37cm

Kundcenter

Carl Kylberg oljemålning

Budhistorik (40 bud)
1755665
38 000
1755664
37 000
1755663
36 000
1755661
35 000
1755659
34 000

Slutpris SEK:
38 000
3 827 EUR, 4 347 USD
Utropspris SEK:
12 000

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.