Bokskåp England

295547

BOKSKÅP, 1800-tal, mahogny- och ekfanér, England, dörrar med dekor av mässing, 6 lådor, beslag i mässing, höjd 195, bredd 129, djup 42 cm

skador, slitage, en medföljande list

Ändringar/tillägg
Nyckel finns att hämta i utlämningen

Möbler, Skåp, byråer

Rum 15

Bokskåp England

Budhistorik (41 bud)
1716393
23 000
1716390
22 000
1716358
21 000
1716368
21 000
1716358
19 500

Slutpris SEK:
23 000
2 316 EUR, 2 631 USD
Utropspris SEK:
8 000

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 774 kr.