Petra Westermark, akvarell

295543

PETRA WESTERMARK (född 1946): Fåglar, signerad och daterad P.W. 2006, akvarell på papper, 11x16 cm. Proveniens: 1:e intendent Göran Söderlund, Stockholm (gåva från konstnären)

Fack 17

Petra Westermark, akvarell
Budhistorik (13 bud)
1717478
1 300
1717477
1717449
1717435
1717435
950

Slutpris SEK:
1 300
131 EUR, 149 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 287 kr.