UTSTÄLLNINGSAFFISCH, Robert Rauschenberg

295534

UTSTÄLLNINGSAFFISCH, Robert Rauschenberg, signerad med dedikation av konstnären "For Michael - Bob Rauschenberg" med blå märkpenna, färgoffset, 84 x 67 cm, Heland Thordén Wetterling Galleries, Stockholm 1987. Proveniens: 1:e intendent Göran Söderlund, Stockholm (dedikation av konstnären till tidigare ägarens broder)

Diverse, Samlarobjekt, Konst, Grafik

Rum 12

Budhistorik (15 bud)
1716912
1 600
1716819
1716851
1716819
1 400
1716840
1 300

Slutpris SEK:
1 600
161 EUR, 183 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 287 kr.