Toilettemöbel orientalisk

295497

TOILETTEMÖBEL med spegel, trä, orientalisk, sekelskiftet 18/1900, delvis skuren samt genombruten dekor, betsad, höjd 154, bredd 64, djup 39 cm

Lösa delar, slitage, smärre lagningar

Rum 11

Toilettemöbel orientalisk

Budhistorik (24 bud)
1707905
1 900
1709053
1 800
1707905
1 700
1707989
1 600
1707905

Slutpris SEK:
1 900
191 EUR, 217 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 458 kr.