Resegaderob 1900-tal

295484

RESEGARDEROB, 1900-tal, brun med måladekor av bl a initialerna CF, trä- och mässingsbeslag, inredning fack och låda, höjd 53, längd 95, djup 32

slitage, inredningen något smutsig

Ändringar/tillägg
Nyckelar finns att avhämta på utlämningen

Fashion

Rum 4

Resegaderob 1900-tal

Budhistorik (3 bud)

1702863
1701697
1701594

Slutpris SEK:
40 EUR, 46 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 774 kr.