Gösta Werner

295377

GÖSTA WERNER (1909-1989): S/S Schenectady, New York, signerad och daterad Gösta Werner 1968, blandteknik på papper, ca 47x40 cm
Utställningsetikett a tergo från Liljevalchs Vattenlandskap 1990

Rum 11

Gösta Werner
Budhistorik (2 bud)

1744961
5 200
1726918
4 200

Slutpris SEK:
5 200
524 EUR, 595 USD
Utropspris SEK:
8 000

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 458 kr.