Etui förgyllt silver Wien 1800-tal

295373

ETUI, förgyllt silver, Wien 1856, rektangulär form, graverad blom och bladdekor, längd 7 cm, vikt ca 72 g

Silver

Kundcenter

Budhistorik (8 bud)
1718219
2 400
1711091
1709813
1707712
1706196

Slutpris SEK:
2 400
242 EUR, 275 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 287 kr.