Peter Freudenthal

295342

PETER FREUDENTHAL (född 1938), komposition, signerad och daterad 1981, färglitografi, bladmått ca 61 x 47 cm

Peter Freudenthal
Budhistorik (5 bud)
1784137
750
1783973
700
1783973
1779996
1778127

Slutpris SEK:
750
76 EUR, 86 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 458 kr.