Cigarettetui silver

295314

CIGARETTETUI, silver/800, Tyskland, Louis Kuppenheim, 1900-talets första del, importstämplat av C.G. Hallberg, vid lås en cabochonslipad blå sten, invändigt förgylld, i originaletui

Invändigt med govågravyr

Silver

Kundcenter

Cigarettetui silver

Budhistorik (3 bud)

1716223
900
1716221
850
1702360
650

Slutpris SEK:
900
91 EUR, 103 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 287 kr.