Kedja 20 k guld 1800-tal

295296

KEDJA, 20 k guld, ärtlänk, omkring 1800-talets mitt, längd ca 250 cm, vikt ca 28 g

Lås med graverade initialerna MSR

Guld/Smycken

Kundcenter

Kedja 20 k guld 1800-tal

Budhistorik (11 bud)
1715087
8 000
1715086
7 600
1715085
7 400
1715084
7 200
1713981
7 000

Slutpris SEK:
8 000
806 EUR, 915 USD
Utropspris SEK:
10 000

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 287 kr.