Ring 18 k guld

295289

RING, 18 k guld, rosaröda stenar, spår av svart emalj, 1700-talets slut/1800-talets början, ringstorlek ca 18 mm, vikt ca 4,6 g

Emaljskador, stenar med hack

Guld/Smycken

Kundcenter

Ring 18 k guld

Budhistorik (29 bud)
1716897
5 600
1716933
5 400
1716897
5 200
1716927
5 000
1716897
4 800

Slutpris SEK:
5 600
564 EUR, 641 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 287 kr.