Robert Högfeldt akvarell

295233

ROBERT HÖGFELDT (1894-1986): Sjörövare, signerad R. Högfeldt, akvarell, 32x26 cm

Konst, Äldre måleri

Rum 6

Robert Högfeldt akvarell

Budhistorik (19 bud)
1730006
1729919
1729995
1729919
1 900
1729990
1 800

Slutpris SEK:
212 EUR, 241 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 287 kr.