Robert Högfeldt akvarell

295232

ROBERT HÖGFELDT (1894-1986): Prinsessa och drake, signerad R. Högfeldt, akvarell, 30x41 cm

Konst, Äldre måleri

Fack 1

Robert Högfeldt akvarell

Budhistorik (17 bud)
1730245
2 400
1730004
1729768
1729999
1729768
1 800

Slutpris SEK:
2 400
232 EUR, 263 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 287 kr.