Robert Högfeldt akvarell

295229

ROBERT HÖGFELDT (1894-1986): Tre musketörer, signerad R. Högfeldt, akvarell och täckvitt, 32x40 cm

Konst, Äldre måleri

Fack 7

Robert Högfeldt akvarell

Budhistorik (9 bud)
1718957
1729765
1718957
1 600
1729763
1718957

Slutpris SEK:
193 EUR, 219 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 287 kr.