Susanne Simonson oljemålniing

295185

SUSANNE SIMONSON (född 1969): "Läckan", signerad och daterad S. Simonson -99, olja på pannå, 32x35 cm.
PROVENIENS: Galleri Magnus Karlsson, Stockholm

Rum 17

Susanne Simonson oljemålniing

Budhistorik (13 bud)
1716794
2 800
1716792
2 600
1716790
2 400
1716119
1715211

Slutpris SEK:
2 800
282 EUR, 320 USD
Utropspris SEK:
5 000

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.