Träpaneler Kina

295163

TRÄPANELER, 3 st, del av inrednining från Kina, inköpt på 1990-talet

Skador

Orientaliskt, Konsthantverk

Monter 19

Träpaneler Kina
Budhistorik (4 bud)

1713121
450
1713097
1710838
1702128

Slutpris SEK:
450
43 EUR, 49 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 287 kr.