Mosse Stoopendahl oljemålning

295149

MOSSE STOOPENDAHL (1901-1948): Kråkor i talltopp, signerad Mosse Stoopendahl, olja på duk, 48x62 cm

Krackelyrer

Konst, Äldre måleri

Rum 8

Mosse Stoopendahl oljemålning

Budhistorik (14 bud)
1730445
9 200
1730461
9 000
1730445
8 600
1730460
8 400
1730445
8 200

Slutpris SEK:
9 200
926 EUR, 1 052 USD
Utropspris SEK:
10 000

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.