Medaljong emalj diamanter

295145

MEDALJONG, förgyllt silver och svart emalj, framsida med dekor av gammalslipad diamant samt rosenstenar, 1800-talets senare del, höjd inkl. ögla 5,5 cm, originaletui

Emaljskador

Guld/Smycken

Medaljong emalj diamanter

Budhistorik (4 bud)

1717123
1716477
1716474
750
1704033

Slutpris SEK:
121 EUR, 137 USD
Utropspris SEK:
8 000

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 287 kr.