Kaffeservis silver

295086

KAFFESERVIS, 3 dlr, silver, importstämplar, godronnerat liv, svärtade handtag, total vikt ca 970 g

Repor, smärre slitage

Silver

Monter 1

Kaffeservis silver

Budhistorik (11 bud)
1749530
2 600
1749519
2 400
1746349
1738584
1746348

Slutpris SEK:
2 600
262 EUR, 297 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.