Dali grafiskt blad Stockholm Slott

295068

SALVADOR DALI (1904-1989): Stockholms Slott / The Royal Castle, Stockholm, torrnålsetsning med tryckt kolorering, 1976, signerad och numrerad Dali E.A 9/25. Editerad av Galerie Börjeson, Malmö. I. 39 x 59 cm
Drypoint etching with stencil, 1976, signed and numbered. Apparently in good condition
LITTERATUR: Michler/Löpsinger 833

Kundcenter

Budhistorik (25 bud)
1752882
12 500
1752878
12 000
1752859
11 500
1752855
11 000
1752847
10 500

Slutpris SEK:
12 500
1 259 EUR, 1 430 USD
Utropspris SEK:
12 000

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.