Gunnar Pettersson färglitografier

295066

GUNNAR PETTERSSON (född 1947): (4) "Strandbilder", mapp innehållandes Skärfläckor, Havstrutar, Strandskator, Knölsvanar, signerade Gunnar Pettersson, 284/375, färglitografier, bladmått ca 53x81 cm

Ett blad med kantveck

Rum 1

Budhistorik (7 bud)
1722359
650
1729625
600
1722359
550
1715952
500
1715952

Slutpris SEK:
650
65 EUR, 74 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.