Roberto Matta

294958

ROBERTO MATTA (Chile, 1911-2002), färglitografi, numrerad 33/100

Roberto Matta
Budhistorik (12 bud)
1751657
2 400
1751648
1751656
1751648
1 800
1751652
1 700

Slutpris SEK:
2 400
232 EUR, 263 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 458 kr.