Ingbritt Irene Lagerberg oljemålning

294928

INGBRITT IRENE LAGERBERG (född 1943): "Tystnadens slöja", signerad ii, olja på duk, ca 111 x 51 cm
PROVENINS: Galleri Ferm

Rum 11

Budhistorik (9 bud)
1736295
2 400
1736283
1736282
1736281
1 800
1736280

Slutpris SEK:
2 400
232 EUR, 263 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.