Peder Duke färglitografi

294895

PEDER DUKE (1938-2003): Komposition, signerad och daterad Peder Duke 1990, 31/200, färglitografi, 40,5x34 cm. Proveniens: 1:e intendent Göran Söderlund, Stockholm

Spricka i glaset

Ändringar/tillägg
Spricka i glaset

Fack 6

Peder Duke färglitografi
Budhistorik (14 bud)
1715002
1715691
1715002
950
1715198
900
1715002
850

Slutpris SEK:
111 EUR, 126 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.