Dekorativ skulptur

294871

SKULPTUR, Teke, DR Kongo, 1900-talets senare del, höjd 26cm

Skador, insektsangrepp

Etnografica

Monter 1

Dekorativ skulptur

Budhistorik (1 bud)

1727910
2015-03-05 15:23:55

2015-03-05 kl 16:00
Slutpris SEK:
29 EUR, 33 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 287 kr.