Dekorativ mask

294869

DANSMASK, Marka, Elfenbenskusten, skulpterat trä och kopparplåt, 1900-talets senare del, höjd 60cm, monterad på stativ

Lagningar

Etnografica

Rum 3

Dekorativ mask

Budhistorik (6 bud)
1727008
1 300
1726874
1718848
1718848
1718845
750

Slutpris SEK:
1 300
125 EUR, 142 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.