Ernst Billgren glasobjekt

294857

ERNST BILLGREN (född 1957): "P.P. Autumn Man", glasobjekt, signerad och daterad E. Billgren 1999, numrerad 20/50, diameter ca 12 cm

Glas, Konstglas

Monter 11

Ernst Billgren glasobjekt

Budhistorik (13 bud)
1735042
850
1735008
1735041
750
1735008
700
1734324
650

Slutpris SEK:
850
82 EUR, 93 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.