Frank Olsson skulptur

294831

FRANK OLSSON (född 1954): "Make waves", keramik på imiterad stenfot, signerad och daterad Frank 2012, numrerad # 10, total höjd ca 58,5 cm

Konst, Skulpturer

Rum 7

Frank Olsson skulptur

Budhistorik (21 bud)
1736195
6 200
1735538
6 000
1735538
5 000
1735857
4 800
1735538
4 600

Slutpris SEK:
6 200
624 EUR, 709 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 458 kr.