Melcher Falkenberg bronsskulptur

294821

MELCHER FALKENBERG, skulptur, föreställande 2 figurer, signerad och daterad Melcher Falkenberg 2001, numrerad 1/5, brons, höjd med bronssockel 45 cm

Konst, Skulpturer, Metall

Rum 17

Budhistorik (9 bud)
1736266
2 400
1736265
1716454
1736264
1716454
1 900

Slutpris SEK:
2 400
242 EUR, 275 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 458 kr.