Stan Wys bronskulptur

294819

STANISLAW WYSOCKI (Polen, född 1949): Kvinnofigur, patinerad brons, signerad, och daterad Stan Wys 1994, numrerad 2/4 AP, höjd med bronssockel ca 40,5 cm

Konst, Skulpturer

Monter 12

Stan Wys bronskulptur

Budhistorik (9 bud)
1735420
1 900
1735252
1 800
1735045
1 700
1733704
1 400
1733702
1 300

Slutpris SEK:
1 900
183 EUR, 208 USD
Utropspris SEK:
3 500

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 458 kr.