Timo Solin skulptur

294780

TIMO SOLIN (född 1947): Flicka med rött hår och röda läppar, delvis bemålad metall, signerad och daterad Timo Solin -14, höjd med plexiglasplatta ca 43 cm

Konst, Skulpturer

Monter 12

Timo Solin skulptur

Budhistorik (13 bud)
1735213
5 400
1733348
5 200
1734533
5 200
1733348
4 600
1734296
4 400

Slutpris SEK:
5 400
544 EUR, 618 USD
Utropspris SEK:
5 000

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 458 kr.