Bengt Lindström, Kungen

294774

BENGT LINDSTRÖM (1925-2008): "Kungen", olja på duk, 65 x 54 cm. Certifikat utfärdat av Comité Bengt Lindström, Paris, Frankrike medföljer.
PROVENIENS: Konstnären Bengt Lindströms kvarlåtenskap, nr 0324

Kundcenter

Bengt Lindström, Kungen
Budhistorik (24 bud)
1735650
26 000
1734706
25 000
1731000
24 000
1725300
23 000
1725299
18 000

Slutpris SEK:
26 000
2 618 EUR, 2 974 USD
Utropspris SEK:
40 000

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 458 kr.