Arman objekt

294765

FERNANDEZ ARMAN (Frankrike 1928-2005): "Arteurial", objekt i form av ackumulation med klockdelar i träbox, signerad och numrerad Arman 25/100, multiple, ca 35x35x9 cm

Konst, Skulpturer

Kundcenter

Arman objekt

Budhistorik (6 bud)
1735403
5 000
1734554
4 200
1720073
3 600
1716176
3 200
1715872

Slutpris SEK:
5 000
483 EUR, 548 USD
Utropspris SEK:
10 000

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 458 kr.