Jens Fänge teckning

294750

JENS FÄNGE (född 1965): Mina vattenfärger, signerad och daterad Jens Fänge -99, gouache, tusch och infällt collage, 112x76 cm
PROVENIENS: Scharper Sundberg Gallery, Stockholm

Rum 17

Jens Fänge teckning
Budhistorik (18 bud)
1717101
12 500
1717106
12 500
1717101
12 000
1717105
11 500
1717101
11 000

Slutpris SEK:
12 500
1 206 EUR, 1 370 USD
Utropspris SEK:
16 000

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.