ALBERT JOHANSSON- Målning

294716

ALBERT JOHANSSON (1926-1998): Två blå änglar, altartavlan - ur Aniara, signerad och daterad på baksidan Albert Johansson1960, limfärg, cementspackel och olja på pannå, 90 x 117 cm

Nybrogatan 32, Stockholm

ALBERT JOHANSSON- Målning
Budhistorik (46 bud)
1767424
19 500
1767421
19 000
1767423
18 500
1767421
18 000
1767419
17 500

Slutpris SEK:
19 500
1 882 EUR, 2 137 USD
Utropspris SEK:
15 000

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 774 kr.