Lindorm Liljefors oljemålning

294693

LINDORM LILJEFORS (1909-1985): Landskap med älg och jämthund signerad och daterad Lindorm L-72, olja på pannå, 34x45 cm

Konst, Äldre måleri

Rum 6

Lindorm Liljefors oljemålning

Budhistorik (12 bud)
1730992
4 200
1730754
1730754
3 400
1730751
3 200
1728758

Slutpris SEK:
4 200
405 EUR, 460 USD
Utropspris SEK:
5 000

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.