Hjalmar Falk akvarell

294683

HJALMAR FALK (1856-1938): "S:t Eriksbron från Klara sjö, signerad och daterad Hjalmar Falk Stockholm 1908, akvarell, 25x55 cm

Konst, Äldre måleri

Rum 5

Hjalmar Falk akvarell

Budhistorik (22 bud)
1723157
1728618
1723157
3 800
1728614
3 600
1723157
3 400

Slutpris SEK:
386 EUR, 438 USD
Utropspris SEK:
5 000

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.