Bengt Nordenberg oljemålning

294676

BENGT NORDENBERG (1822-1902): "Interiör från bondstuga, signerad och daterad B. Nordenberg 1866, olja på duk, 54x66 cm

Rispor, färgbortfall

Konst, Äldre måleri

Kundcenter

Bengt Nordenberg oljemålning

Budhistorik (19 bud)
1730151
30 000
1730150
29 000
1730148
28 000
1730146
27 000
1729774
26 000

Slutpris SEK:
30 000
3 021 EUR, 3 432 USD
Utropspris SEK:
25 000

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.