Lars Söderberg, Jukka Vänttinen

294491

GRAFISKA BLAD, 2 st, Lars Söderberg (född 1941), "Åsa", signerad och daterad -82, torrnål, 245/260, ca 27 x 23 cm, Jukka Vänttinen (född 1954), "Förbi". signerad och daterad -90, mezzotint, 7/60, ca 23 x 14,5 cm, oramade.

Rum 1

Budhistorik (5 bud)
1727138
500
1727136
450
1720950
1727135
1720950

Slutpris SEK:
500
48 EUR, 55 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 287 kr.