Olle Skagerfors - porträtt

294359

OLLE SKAGERFORS (1920-1997): Mona, signerad och daterad Skagerfors 1946, blyerts på papper, 44 x 28 cm.

obetydliga pappersveck

Konst, Teckningar

Rum 11

Olle Skagerfors - porträtt

Budhistorik (7 bud)
1718241
1718240
1718239
1717593
950
1717530
750

Slutpris SEK:
121 EUR, 137 USD
Utropspris SEK:
5 000

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 287 kr.