Miniatyrmålningar Indien

294218

MINIATYRMÅLNINGAR, 5 st., Indien, gouache, omkring 1900/1900-tal, cirka 29 x 21 - 22 x 15 cm ; smärre skador och reparationer, medföljer tre senare miniatyrmålningar

smärre skador och retuscher

Diverse, Etnografica

Monter 1

Miniatyrmålningar Indien

Budhistorik (5 bud)
1727992
1 300
1727986
1727912
1710650
1709716
550

Slutpris SEK:
1 300
125 EUR, 142 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 287 kr.