Orientmatta Kelim

294084

ORIENTMATTA, semiantik, kelim, daterad, signerad, ca 376x160 cm

Ytfläckar, mindre färgfläck, större lagning

Mattor/Textilier

Rum 3

Orientmatta Kelim

Budhistorik (4 bud)

1757598
1 400
1757595
1 300
1752316
1750554
450

Slutpris SEK:
1 400
135 EUR, 153 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 774 kr.