P G Thelander La belle Gabrielle et sa soeur"

294011

PÄR GUNNAR THELANDER (född 1936): "La belle Gabrielle et sa soeur", signerad PG Thelander, blandteknik, 20,5x25x7 cm
Proveniens: Konstföreningen Aura, Lund

Ett hörn av yttersta plexiskivan avbruten, men medföljer

Monter 17

P G Thelander La belle Gabrielle et sa soeur

Budhistorik (15 bud)
1716807
1 800
1712781
1 700
1712781
1706970
1706970
950

Slutpris SEK:
1 800
174 EUR, 197 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 287 kr.