Bengt Fransson olja

294007

BENGT FRANSSON (född 1935): Stockholmsmotiv, "På väg ut", olja på duk, signerad Bengt Fransson, ca 46x57 cm

Rum 10

Bengt Fransson olja

Budhistorik (15 bud)
1737877
2 800
1737874
2 600
1737148
2 400
1737147
1734456
1 400

Slutpris SEK:
2 800
282 EUR, 320 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.